• Kategorie
  • Parametry
  • Grzejniki Diamond

Grzejniki Diamond

Na podstawie najnowszych technologii i badań firma Diamond stworzyła produkty o najwyższych parametrach grzewczych. Nowoczesny wygląd i forma grzejników Diamond bardzo dobrze wpasowuje się w dzisiejszy rynek armatury grzewczej. Grzejniki stalowe, aluminiowe oraz łazienkowe tego producenta mogą być stosowane w otwartych i zamkniętych układach centralnego ogrzewania. Produkcja tych urządzeń odbywa się na najnowszej linii technologicznej zgodnie z normą PN-EN 442. Proces produkcyjny grzejnika zaczyna się od nadania mu odpowiedniej formy. Następnie na specjalnej linii zostaje on odtłuszczony i poddany obróbce cynkowo-fosforowej. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu podkładu, a także finalnemu malowaniu proszkowemu grzejniki otrzymują idealny śnieżnobiały kolor. Ostatni etap to kontrola jakości. Odbywa się ona przy ciśnieniu znacznie przekraczającym standardowe ciśnienie w układzie grzewczym, przez co mamy pewność, że produkt posłuży nam na długie lata.

Grzejniki Diamond to gwarancja i jakość!

Grzejniki Diamond objęte są dziesięcioletnią gwarancją. Dzięki tak długiej gwarancji udzielonej przez producenta wiemy, że produkt jest naprawdę wysokiej trwałości i jakości. Oprócz grzejników producent udostępnia także niezbędne akcesoria grzejnikowe do ich montażu. A także zestawy termostatyczne, które wspomagają utrzymywanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu.

Bardzo dobre opinie grzejników Diamond wśród naszych klientów! 

Nasi klienci wysoko oceniają produkty oferowane przez firmę Diamond. Szczególnie cenią sobie jakość wykonania, łatwość utrzymania czystości produktu oraz kolorystykę.

Jeśli nie znaleźli Państwo poszukiwanego produktu, prosimy o kontakt z naszym konsultantem. Dostosujemy ofertę do Państwa wymagań i oczekiwań. Zapraszamy do współpracy.