Artykuły malarskie

Profesjonalny remont nie może się obejść bez odpowiednich produktów wykończeniowych. W naszym sklepie budowlanym znajdziesz profesjonalne artykuły malarskie, które pomogą w przygotowaniu każdej powierzchni. Mamy w ofercie m.in. taśmy specjalistyczne, budowlane oraz dekarskie.

Pomogą one zabezpieczyć powierzchnie wewnątrz budynków oraz na zewnątrz, zakleić spoiny przed przenikaniem wody, złączyć membrany lub folie czy służyć za izolację akustyczną.

Posiadamy w asortymencie specjalistyczne pędzle malarskie, które pomogą odpowiednio nałożyć farbę. Sprzedajemy m.in. modele płaskie, angielskie, tapetowe, kaloryferowe, paskowe czy okrągłe. Wykonane są z wytrzymałego, naturalnego lub sztucznego włosia.

Taśmy, folie, pędzle i inne artykuły to nie wszystko co oferuje nasz sklep budowlany – sprawdź resztę produktów i wybierz coś dla siebie.

Artykuły malarskie  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Taśmy malarskie

  W tej kategorii znajdą Państwo taśmy malarskie.
  Oferujemy między innymi takie produkty jak: taśma malarska żółta – maskująca taśma przeznaczona do użytku w pomieszczeniach, taśma malarska niebieska, tzw. taśma blue, która przeznaczona jest do użycia zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz, ponieważ wyróżnia się podwyższoną odpornością do tego nie podcieka i nie zostawia śladów kleju.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Pędzle

  W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroka gama pędzli malarskich o wszechstronnym zastosowaniu. Dostępne są u nas pędzle w różnych wariantach – angielskie, tapetowe, ławkowce, pędzle kaloryferowe, paskowe, okrągłe. Są to pędzle z naturalnej szczeciny oraz sztucznego włosia, które mogą być używane z różnego rodzaju farbami.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Folie

  W tej kategorii znajdą Państwo folie.
  Naszym klientom proponujemy wszelkie rodzaje folii, które przydadzą się przy remoncie mieszkania czy domu. Wśród nich znajdziecie Państwo wytrzymałe folie malarskie, doskonale zabezpieczające przed farbą w trakcie malowania ochraniające meble czy inne cenne rzeczy podczas remontu oraz folie budowlane – izolujące posadzki cementowe od wilgoci przedostającej się z gruntu do budynku.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Membrany
 • Taśmy specjalistyczne
 • Taśmy dekarskie
 • Taśmy budowlane

Promocje

Kategorie

Najczęściej kupowane

Folow Us