Brodziki

Dobór odpowiedniego brodzika do łazienki jest niezwykle ważny. To on determinuje kształt kabiny prysznicowej oraz stylistykę łazienki, a także ma wpływ na komfort kąpieli. Obecnie klienci mają do wyboru szereg modeli brodzików, które gwarantują rozmaite możliwości aranżacji.
Decydując się na płytki brodzik i dobierając do niego wysoką kabinę prysznicową, optycznie zwiększamy przestrzeń, nadając jej nowoczesnego charakteru i lekkości. Płytki brodzik może okazać się pomocny przy wchodzeniu oraz wychodzeniu z kabiny, a tym samym gwarantuje większe bezpieczeństwo - zarówno starsze osoby, jak i dzieci mogą swobodnie poruszać się między strefą suchą oraz mokrą. Głębokie, zabudowane brodziki z wygodnym siedziskiem, mogą posłużyć nam z namiastkę łazienkowej wanny. W głębokim brodziku można również bezproblemowo wykąpać małe dziecko, czy zrobić pranie.
Kolejnym parametrem, na jaki należy zwrócić uwagę podczas zakupu brodzika, jest jego kształt. Możemy wybierać spośród szeregu możliwości, z czego jednak największą popularnością cieszą się modele brodzików kwadratowych, oraz półokrągłych. Kompletując zestaw brodzika oraz kabiny prysznicowej, należy dopilnować tego, by wymiary poszczególnych elementów zostały właściwie dopasowane i stanowiły funkcjonalną oraz bezpieczną konstrukcję.

Brodziki  Jest 53 produktów.
filter
na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 53 elementów

Promocje

Kategorie

Najczęściej kupowane

Folow Us