Grzejniki stalowe i aluminiowe

Odpowiednie dostarczanie ciepła do pomieszczeń do podstawa każdego domu i mieszkania. W naszej ofercie znajdują się m.in. nowoczesne grzejniki stalowe, aluminiowe oraz do łazienki. Wersje stalowe czy aluminiowe, dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi, doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Mam w asortymencie także nowoczesne modele pionowe, (dostępne w wariantach o różnej długości i wysokości), które zużywają mniej energii, ale również zapewniają odpowiedni komfort.

Z kolei produkty do łazienki mają ochronę antyelektrostatyczną oraz są zabezpieczone przed korozją, dzięki gruntowaniu kataforycznemu.

Nasza hurtownia grzejników ma również w swoim asortymencie zestawy i głowice termostatyczne, zawory oraz różne akcesoria (jak np. zawieszki). Na zestawy termostatyczne kątowe lub proste oraz głowice udzielamy aż 5 lat gwarancji.

Sprawdź nasze propozycje i wybierz coś dla siebie – w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Grzejniki stalowe i aluminiowe Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Grzejniki stalowe

  Ważną zaletą grzejników stalowych jest możliwość nadawania im eleganckiego wyglądu. Zasadą jest, że ich powierzchnie zewnętrzne (jak zresztą wszystkich, z wyjątkiem żeliwnych) pokrywa się lakierem proszkowym wypalanym piecowo. Mogą więc być szczególnym elementem dekoracyjnym.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Grzejniki aluminiowe
 • Grzejniki łazienkowe -...
 • Zestaw termostatyczny
 • Głowice termostatyczne
 • Akcesoria do grzejników
 • Zawory grzejnikowe
 • Grzejniki stalowe -...

  Współczesna forma nowoczesnej techniki grzewczej. Rozwiązanie, które zajmuje niewiele miejsca i doskonale pasuje do każdego pomieszczenia. Wyrazisty wygląd z profilowanym przodem. Zastosowanie unikatowej, innowacyjnej techniki x2 gwarantuje niskie zużycie energii i komfort cieplny. Posiada możliwość dostosowania do indywidualnego zapotrzebowania na ciepło. Dostępny w różnych wysokościach i długościach.

filter
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Promocje

Kategorie

Najczęściej kupowane

Folow Us